Gwiazdy Warriors Kevin Durant zastanawia się, jak będzie widzian

28/11/2017 0
Brytyjski "Daily Star" ujawnił, że Barcelona nie szczędzi wysiłków tanie nba koszulki, aby znaleźć następcę Iniesty, najnowsze wiadomości pokazują, że lider Ligi wziął pomocnika Tottenhamu Ericksona z Danii pomocnika.
 
W okienku transferowym tuż przed wakacjami Barcelona ma trzy oferty na kupno pomocnika Liverpoolu, Kudiniao, ostatnia oferta ma ponad 100 milionów funtów, nawet jeśli sam Kudiniao złożył wniosek o przeniesienie, ale bezradna Armia Czerwona nie puściła. Chociaż w tym zimowym okienku transferowym, plotki, że Barcelona ponownie zaatakuje biblioteki ptaków, ale wygasający kontraktowy pomocnik Arsenalu Niemcy pomocnik Ozil również pogłębił plotkę o przeniesieniu Barcelony, w porównaniu z Coutinho, Ozil to niewielka opłata za transfer, nawet jeśli ten zimowy transfer jest tylko 16 milionów funtów opłaty za przelew, lato jest warte 0.
 
Jednak Hiszpania, "Mr Golden Ball" ujawnienie, po Coutinho i Ozil, Barcelona teraz ponownie Tottenham pomocnik Erickson włączone następców Iniesta. Eriksson dołączył do Tottenhamu z Ajax cztery lata temu, kiedy miał zaledwie 11 milionów funtów, ale w latach szkolonych przez Boaza i Pochettino, wynik Eriksena wzrósł w ostatnich latach. Rozrósł się do jednego z najlepszych ataków środkowych w Europie.
 
W tym sezonie Eriksson przyczynił się do 4 goli dla Tottenhamu i 4 asysty, a Ali, Kane i inni utworzyli linię ataku Tottenham. Ujawnienie "Mr Golden Ball", Barcelona od dawna bardzo interesuje się Ericksonem i że nie wydał jeszcze w pełni wszystkich swoich talentów.
 
A Erickson i Kudiniao, Ozil, największą zaletą jest jego pensja. Tottenham obecnie najlepiej zarabiający Kane i Loris to cotygodniowe zarobki w wysokości 11 milionów funtów, pozostali gracze mają w zasadzie mniej niż 10 funtów, jeśli Tottenham nie wygrał ważnych mistrzostw w tym sezonie, wielu ekspertów przewiduje, że gorący Sting prędzej czy później zostanie wydrążony , i dlatego Barcelona, ​​Real Madryt (chcą podpisać Alikane) i inne zespoły na Spurs eyeing.