Spurs dają Bullsowi absolutne dreszcze

13/11/2017 0
Gregg Popovich nie miał wiele do powiedzenia na pytanie koszulki koszykarskie, co myśli o konkretnym graczu Bulls przed sobotnią rozgrywką. - Mam dość na talerzu - powiedział, wzruszając obojętnie.
 
I nie było to nic nieznaczącego w odtwarzaczu ani w Bulls. Chodzi o to, że szczególnie w sezonie zasadniczym, a zwłaszcza w połowie listopada, Spurs nie grają tak dobrze, jak inni, nie uczą się systemu, nie dostosowują się do nowych ról i nie dostrajają swoich osiągnięć na obu końcach podłogi. . Przeciwnicy - nawet całkowicie nadreprezentowani, tacy jak Chicago - są kamieniami, na których trener może mierzyć postępy.
 
Mając to na uwadze, wygrana 133-94 powinna być postrzegana jako krok we właściwym kierunku, czyniąc tym bardziej imponującym, biorąc pod uwagę, ilu zawodników zabrakło Spurs. Danny Green (ścięgno podkolanowe) i Manu Ginobili ("stary", jak przypomniał sobie Pop przed meczem) dołączyli do Kawhi Leonarda (quad), Tony Parker (quad), Joffrey Lauvergne (kostka) i Derrick White (nadgarstek) podczas weekendowego raportu o kontuzji.
 
Zadając pytania takim facetom jak Kyle Anderson, Bryn Forbes i Brandon Paul nba koszulki Indiana Pacers, aby odgrywać większe role, odwołując się do obu kontraktów, Pop nie szuka doskonałości, ale poprawy. Czasami w sobotę wyglądał na obu.