Wczesne prognozy linii statycznych dla Atlanty Hawks: Malcolm De

07/09/2017 0
Sezon Atlanty Hawks nie jest za rogiem. Ale to też nie jest tak daleko.
 
W dalszym ciągu przewidujemy statystykę naszych graczy w Atlancie Hawks, nasza następna przystanek jest w drugim roku straży rezerwowej Malcolm Delaney. Delaney był jedną z najlepszych opowieści w NBA koszulki koszykarskie nba, kiedy rok temu przyjechał do Stanów. Teraz nadal próbuje udowodnić swoją wartość, w tym roku ma o wiele więcej do udowodnienia.
 
Malcolm Delaney
 
7,8 punktów, 2,2 asysty i 1,7 zbiórek, 35% z dalekiego zasięgu
 
Malcolm Delaney z zewnątrz wyglądał na zeszłorocznego roku. Średnio wynosił 5,4 punktu, 2,6 asysty i 1,7 zbiórek. Strzelił też 23,6% zza łuku. Tak, to są straszne liczby, aby się oślepiać. Ale nie reprezentuje on dokładnie potencjału Delaneya w sądzie. NBA jest jedynym poziomem, w którym Delaney nie wyglądał jak dobry strzelec. On dosłownie był ostrym strzelcem swojego życia.
 
W Virginia Tech wynosił średnio 16,6 punktu, 4,0 asysty i 3,5 zbiórek. Strzelił 36,3% z centrum miasta na 5,3 prób. Strzelił też 84,5% z rzutu wolnego rzutu na 6,3 prób. Jego kariera kolegialna wykazała się wszechstronnością jako strzelca. W skali międzynarodowej liczby Delaneya pozostały niezmienne w porównaniu do jego statystyk w college'u. Wynagrodził 15,3 punktu, 4,2 asysty i 3,5 zbiórek. Strzelił 40,1% z 3-punktowej linii na 5,0 prób.
 
Innymi słowy, to tylko kwestia czasu, zanim Delaney przełoży to wszystko na NBA. Nie mówiąc, miał zamiar przełamać Jamesa Hardena na 6. mężczyznę roku typu sezonu z Delaney, ale powinien skoczyć na wydajność. Jasne, Malcolm Delaney ma 28 lat. Ale był ostatnim sezonem w NBA. I większość ludzi w drugim roku NBA jest o wiele bardziej komfortowa, zwłaszcza gra na Hawksach.
 
Można powiedzieć, że Delaney próbował zmieścić się w systemie trenera Mike'a Budenholzera w zeszłym roku. To nie jego gra. Jest strzelcem i musi wziąć udział w tym sezonie. To mogło naprawdę pomóc Hawksowi mieć drugą strażnika na liście nba koszulki Atlanta Hawks, która może potencjalnie stanowić zagrożenie strzelaniny. Otworzy to drzwi dla innych graczy. Spodziewaj się, że Delaney osiągnie postępy i stanie się trzecim mężczyzną w Atlancie w sezonie NBA w sezonie 2017-2018.